شماره تماس: 44380328-021 /44389397-021

باتري شارژر صنعتي

 

عمومی ترین مصرف دستگاه های شارژر برای شارژ باتری ها می باشد. شارژر باتری وسیله ای برای تزریق انرژی درون باتری های قابل شارژ که این کار را توسط تزریق جریان الکتریکی به درون باتری صورت می دهد. جریان شارژر به تکنولوژی ساخت و همچنین حجم (AH) باتری مورد نظر جهت شارژ بستگی دارد. به عنوان مثال جریانی که برای شارژ باتری 12/1000AH ولت استفاده می شود، خیلی با جریان مورد نیاز برای شارژر باتری تلفن همراه متفاوت است.

شارژر ها با دو مشخصه اصلی تعریف می شوند: جریان و ولتاژ DC خروجی، با این دو مشخصه توان خروجی شارژر ها مشخص می شوند، که به دو دسته شارژر های با توان کم و زیاد تقسیم می شوند. تقریبا تمامی شارژر های با توان کم، برق ورودی آن ها تکفاز  (50Hz/230VAC) و برای شارژر های با توان زیاد برق ورودی آن های سه فاز  (50Hz/400VAC)می باشد. از نظر طراحی و ساخت به دسته دارای ترانس (با کنترل تریستوری) و بدون ترانس (با کنترل سوئیچینگ) تقسیم می شوند.

شارژر های سوئیچینگ دارای یک مدار سوئیچینگ برای تبدیل فرکانس AC ورودی به فرکانس بالا هستند که معمولا کم هزینه تر، کم حجم تر هستند. شارژر های تریستوری حجیم تر هستند ولی طول عمر بیشتر و اتلاف گرمایی بیشتری دارند. اما امکان تغییر و سفارشی کردن در شارژر های تریستوری بیشتر است.

باتری شارژر صنعتی اين شركت با ولتاژها و جریانهای مختلفی طراحی و ساخته می شود و موارد استفاده آن تامین تغذیه DC پستهای برق فشار قوی ، سیستمهای مخابراتی ، اتاق های کنترل ، دستگاههاي برق بدون وقفه، شارژ انواع باتري هاي نيكل كادميوم و خشك و .... است.

اين شركت توانایی تولید شارژر های صنعتی سه فاز تا توان بیشتر از600KW  و شارژرهای تک فاز تا توانهای بیش از 60KW  را داراست که این شارژرها در آرایشهای SINGLE یا DOUBLE بصورت HOT STANDBY یا LOAD SHARE تولید میگردند.

دانلود كاتالوگ-Single battery charger
دانلود كاتالوگ-Dual Battery Charger
دانلود كاتالوگ-Portable battery charger
دانلود كاتالوگ-Specification For single Battery Charger
دانلود كاتالوگ-Specification For switching charger