شماره تماس: 44380328-021 /44389397-021

ترانسفورماتورهاي خشك صنعتي

 کارخانه این شرکت توانمندي خط توليد خود را روزانه 25 دستگاه ترانس صنعتي براي مصارف ترانس هاي خط (توزيع) و رکتيفاير را دارا مي باشد و با توجه به توسعه صنايع کشور و پيشرفتهاي چشمگير در زمينه ترانسفورماتور و رکتيفاير (الکترونيک صنعتي) طي چند سال اخير نياز به دستگاه هاي الکترونيکي صنعتي پيشرفته هر چه بيشتر احساس مي گردد، در اين راستا متخصصيــن این شرکت با بهره گيري از آخرين دستاوردهاي علمي در داخل کشور اقدام به طراحي و ساخت ترانسهاي توزيع و صنعتي  نموده است و کشور را از ورود اينگونه ترانسفورماتور بي نياز نموده اند.
دستگاه هاي ترانسفورماتور سه فاز ساخته شده با توجه به طراحي آن جهت مصارف الکتروليز و نيروگاهي از بهترين قطعات استاندارد و از کمپاني هاي معتبر دنيا تأمين گرديده است و همچنين جهت افزايش کارايي کليه توليدات این شرکت تمهيدات لازم را از نظر مسائل ايمني انساني و پشتيباني خدمات و سرويس دهي پيش بيني نموده است.
ترانسفورماتورهای خشک و مزایای آنها:
ترانسفورماتورهای خشک نیازی به روغن برای خنک سازی و یا به عنوان عایق نیاز ندارند. این ترانسفورماتورها نسبت به ترانسفورماتورهای روغنی در مقابل انفجار و آتش سوزی کاملا ایمن هستند. حجم و وزن این نوع ترانس ها کمتر بوده و قابلیت تحمل دمای بالایی دارند. سازگاري اين نوع ترانسفورماتور با طبيعت و محيط زيست يكي  از مهمترين ويژگي هاي آن است. به دليل عدم وجود روغن، خطر آلودگي خاك و منابع آب زير زميني و همچنين احتراق و  خطر آتش سورزي كم ميشود. بنابراین امكان نصب ترانسفورماتور خشك در  نقاطی كه از نظر زيست محيطي حساس هستند،  فراهم ميشود.این ترانسفورماتورها از لحاظ مکانیکی بسیار مقاوم و مستحکم هستند.درصورت بروز حادثه و یا هرگونه تخریب مکانیکی هیچ گونه نشت مواد اشتعال پذیر و سمی ندارند. بنابراین بسیار مناسب استفاده در صنایع مختلف و مکان های سرپوشیده می باشند. عدم نیاز به تعمیر و نگهداری ، نصب آسان و آلودگی صوتی پایین از دیگر مزایای این ترانسفورماتورها است.

توانمنديهاي شرکت انرژی ماهان آریا در زمينه توليد ترانسفورماتور:
1- توليد انواع ترانسفورماتورهاي صنعتي تا توان 2 مگاوات.
2- توليد انواع ترانسفورماتورهاي يک فاز و سه فاز جهت مصارف باطري شارژر.
3- توليد انواع ترانسفورماتورها و ترانسفورماتورهاي دائم بار جهت دستگاه هاي U.P.S .
4- توليد ترانسفورماتورها تا جريان 1500 آمپر براي مصارف رکتيفاير.
5- توليد دستگاه هاي رکتيفاير از سال 1374 تا توان 2 مگاوات.
6- توليد انواع ترانسفورماتورهاي فشار قوي تا 20 کيلو وات و توان 2 مگاوات

 

دانلود كاتالوگ